Czas pracy na baterii w dzisiejszych smartfonach nie jest rewelacyjny. Zapewne doświadczyłeś sytuacji, w których poziom baterii Twojego smartfona był niski i nie mogłeś go naładować. Na ratunek w takich sytuacjach przychodzą powerbanki. W dzisiejszym artykule skupimy się na powerbankach firmy Baseus.

Baseus BASTER Powerbank Magnetic PPMT-03 10000mAh 20W

Jest to kompaktowe urządzenie, które jednocześnie jest bardzo wydajne. Obsługuje dwukierunkowe szybkie ładowanie z dostarczaniem mocy 20W (iPhone 12), + standard Quick Charge 3.0.

Adapter jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami zasilanymi przez USB/USB C, w tym tabletami, iPhone'ami, telefonami z systemem Android i innymi smartfonami. Z jego pomocą możemy ładować do trzech różnych przedmiotów jednocześnie! Inteligentny obwód dostosowuje wydajność ładowania do podłączonego urządzenia Power Bank posiada szereg zabezpieczeń, które chronią przed przepięciem i wysoką temperaturą. Posiada również funkcję bezprzewodowego ładowania, która ładuje z prędkością 10W-5W. Wyświetlacz LED wyświetla aktualne informacje operacyjne na przedniej części akumulatorków.

Baseus PPIMDA-D01 Powerbank Adaman 20000mAh 

Ten powerbank jest kompaktowy i wydajny, co świetnie sprawdza się w sytuacjach, gdy potrzebna jest dodatkowa energia. Naładujemy ją za pomocą ładowarki sieciowej 20V/3A w czasie poniżej 2 godzin.

Obsługuje dwukierunkowe szybkie ładowanie z wykorzystaniem standardu 20W Power Delivery (iPhone 12, Quick Charge 4.0, 3.0 oraz Huawei SCP 5A). Bank jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami zasilanymi przez USB/USB C, takimi jak tablety, iPhone'y, telefony z systemem Android, laptopy.

Inteligentny układ dostosowuje wydajność ładowania w zależności od podłączonego urządzenia. Adaman stosuje wiele funkcji bezpieczeństwa, aby chronić przed przepięciem i wysoką temperaturą.

Baseus Ambilight 30000 mAh (PPLG-A01)

Powerbank o dużej pojemności 30000 mAh. Jest trwały, bezpieczny i wydajny. Ładuje wiele flagowych smartfonów o dużej pojemności baterii w mniej niż godzinę. Posiada wiele złączy, które pozwalają mu na ładowanie nawet pięciu urządzeń jednocześnie. Powerbank Baseus Ambilight 30000mAh to mój faworyt.

Ten przenośny magazyn energii obsługuje wiele standardów i technologii, w tym Lightning. Jego wyświetlacz okazał się hitem podczas testu powerbanku. Jest on ważnym elementem konstrukcji. Wyświetla stan baterii, napięcie i szybkość ładowania. Możesz kontrolować ładowanie swojego urządzenia mobilnego.

Baseus Bipow PPBD20K 20000 mAh

Nowoczesny powerbank z wyświetlaczem. Model dzięki swojej uniwersalności może być używany ze smartfonem, tabletem lub smartwatch'em. Posiada pojemność 20000 mAh i obsługuje 4 porty. Dwa z portów to standardowe wejścia USB typu A. Drugi to USB-C, który jest portem wejściowym/wyjściowym oraz micro USB, który pozwala na uzyskanie optymalnego poziomu energii.

To wysokiej jakości urządzenie jest idealne do ładowania telefonu lub innych urządzeń przenośnych. Możesz go używać bezprzewodowo lub za pomocą standardowego kabla USB. Posiada elegancki design i błyszczący wyświetlacz

BASEUS 20000 mAh Powerful USB-C QC 3.0 PD

Naszym zdaniem ten wybór łączy w sobie najlepsze cechy z poprzedników. BASEUS 20000 mAh Potężne urządzenie USB-C 3.0 PD jest niezwykle wydajne. Sprzęt ma maksymalną pojemność 20000 mAh i może zapewnić długotrwały dostęp do energii bez konieczności ładowania. Powerbank posiada dwa porty USB: port wejściowy micro USB, oraz port USB -C PD.

Urządzenie wykorzystuje technologię Power Delivery, aby sprostać wymaganiom nowoczesnych użytkowników. Może dostarczyć więcej energii do bardziej wymagających urządzeń. Codziennie ładujemy więcej niż smartfony i smartwatche. Ludzie podróżują z laptopami i muszą je ładować w podróży. Ta funkcja może być bardzo przydatna w takich sytuacjach.

Na uwagę zasługuje jakość wykonania sprzętu oraz wysokiej jakości materiały, z których wykonano powerbank. Ten powerbank jest oceniany jako najlepszy w swojej klasie. Jest w pełni zabezpieczony przed przegrzaniem i przeładowaniem, a także zwarciem. Pięć diod LED informuje o aktualnym poziomie energii. Producent zadbał o to, by oferowany przez niego model był jak najbardziej przenośny, dołączając uchwyt ułatwiający transport. Wszystko to zwieńczone jest konkurencyjną ceną i masz dobry powerbank, który sprawdzi się w każdych warunkach.