Potrzebujesz nowego powerbanku, a nie wiesz, co wybrać? Przedstawiamy zestawienie czołowych modeli marki Hama i Green Cell. Przeciwko sobie ustawiliśmy model Hama Power Pack Supreme 24HD 24000 mAh i Green Cell Power Bank GC PowerPlay20 20000mAh. Są to urządzenia o podobnej specyfikacji, które cieszą się dobrymi opiniami wśród klientów. Jeśli chcesz kupić powerbank do 200 zł, to sprawdzone modele z tej półki cenowej. Na który jednak lepiej postawić? W który warto zainwestować, aby cieszyć się świetnym urządzeniem przez lata? Sprawdź nasze porównanie, a dowiesz się wszystko, co najważniejsze o tych modelach i ich opiniach.

Powerbank Green Cel

Powerbank Green Cell – opinie użytkowników

Green Cell Power Bank GC PowerPlay20 20000mAh to urządzenie, które charakteryzuje się bardzo dobrą specyfikacją połączoną z przyjemną dla klienta ceną. Za około 200 zł można kupić sprzęt, który świetnie sprawdza się w ładowaniu i doładowywaniu różnych elektronicznych urządzeń. Cechuje go wysoka mobilność, którą opracowano wybierając najbardziej komfortowy dla użytkowników kształt powerbanka. Jest on podłużny, a jego długość nie przekracza 14 cm. Dobrze sprawdzi się w kieszeni czy w torebce. Jego dużym plusem jest szereg zabezpieczeń, między innymi te przed przegrzaniem, zwarciem czy przeładowaniem. Charakteryzuje się również opcją szybkiego ładowania Qualcomm Quick Charge 3.0 oraz technologią Green Cell Ultra Charge. Sama pojemność powerbanku Green Cell Power Bank GC PowerPlay20 to całe 20000mAh, które pozwala na kilkukrotnie naładowanie różnych urządzeń, np. na danie dodatkowych 72 godzin z iPhone 11 XS. Jak według ludzi sprawuje się ten powerbank Green Cell? Opinie są głównie pozytywne. Chwali się długą żywotność baterii, przyjemny kształt i niską zawodność urządzenia.

Powerbank Hama – opinie użytkowników

Powerbank Hama Power Pack Supreme 24HD 24000 mAh to sprzęt charakteryzujący się dobrą baterią i świetnym stylem. Ludzie doceniają go za wyjątkową trwałość, szybkie ładowanie i przyjemny dla oka design. Power Pack Supreme 24HD 24000 mAh to przede wszystkim mobilny i przenośny akumulator do wielu urządzeń elektronicznych. Wyróżnia co certyfikat TUV, który informuje o spełnieniu wymagań niemieckiej ustawy dotyczącej bezpieczeństwa sprzętu podczas użytkowania. Ten model powerbanku jest niezwykle mobilny i niewielki, jak na swoją pojemność. Cechuje go jedynie 15 cm długości na 7 szerokości. Dobrze sprawdza się w torebce, kieszeni czy też w plecaku. Słynie on z szybkiego ładowania, trzech wejść, które umożliwiają ładowanie jednoczesne kilku sprzętów oraz z miękkiego wykonania obudowy, która w razie potrzeby wygodnie leży w dłoni. Jak sprawdza się powerbank Hama? Opinie o tym modelu ją jednoznaczne. To najlepszy powerbank od tej marki, który można kupić za mniej niż 200 zł. Urządzenie kosztuje jedynie 180 zł, a może uratować baterie wiele sprzętów w różnych, niekontrolowanych warunkach.

Powerbank Hama

Hama vs Green Cell – co jest lepszym wyborem pod kątem specyfikacji?

Jak jednak wypadają oba modele postawione przeciwko sobie? Powerbank Hama vs powerbank Green Cell – co lepiej wygląda pod kątem specyfikacji. Wszystko wskazuje na to, że powerbank Hama. Opinie użytkowników to jedno, ale jego specyfikacja pokazuje, że jest to sprzęt bardziej uniwersalny, który lepiej sprawdzi się w razie potrzeby. Oba te modele różni niby tylko 4000mAh, ale przy wielu telefonach to jedno pełne ładowanie. W razie potrzeby lepiej mieć więcej mocy w zasięgu ręki. Wybierając powerbank Hama, decyduje się na sprzęt, który charakteryzuje się atestami ogniwa gwarantującymi najwyższy standard bezpieczeństwa i jakości. Dodatkowo opisywany przez nas model Power Pack Supreme 24HD 24000 mAh jest zoptymalizowany tak, aby podczas procesu ładowania oszczędzał akumulator, co w widoczny sposób wydłuża czas jego działania. Czemu jednak nie powerbank Green Cell? Opinie użytkowników są wyjątkowo pozytywne i model GC PowerPlay20 20000mAh należy do tych, w które warto zainwestować, ale nie w zestawieniu z Power Pack Supreme 24HD 24000 mAh. Powerbank od marki Hama jest 20 zł tańszy, a pozwala na dłuższe wykorzystywanie urządzenia do ładowania innych sprzętów.

Powerbank Hama vs powerbank Green Cell – co bardziej się opłaca?

W zestawieniu Hama vs Green Cell, w przypadku tych dwóch modeli, o wiele bardziej opłacalny wybór to Power Pack Supreme 24HD 24000 mAh. Za 180 zł można mieć w swojej kieszeni tańszy sprzęt, który naładuje więcej. Dobrze sprawdza się on w wielu warunkach, ładuje jednocześnie 3 urządzenia, a gdy tego nie robi, może być traktowany jak stylowy dodatek, np. do położenia na biurko. Powerbank Hama to przede wszystkim wysoka jakość połączona z długoletnim użytkowaniem bez żadnych problemów. Warto dać szansę dobremu i sprawdzonemu przez wiele osób modelowi Power Pack Supreme 24HD 24000 mAh. Biorąc pod uwagę cenę i pojemność urządzenia obu modeli, w starciu Hama vs Green Cell na pieniądze klientów zasługuje pierwsza marka, która za mniej, zapewnia więcej komfortu i procentów w urządzeniach elektronicznych różnego typu.