Choć duża część nas ma po kilka powerbanków, to stopniowo dochodzimy do wniosku, że lepiej mieć jeden dobrej jakości. Wszystko dlatego, że nie mogę sobie przypomnieć momentu, w którym potrzebowałem dwóch powerbanków jednocześnie. Zawsze był to ten jeden, niezależnie od tego, czy ładowałem awaryjny telefon, czy podłączałem do samochodu rejestrator na wieczór. W dzisiejszym artykule przedstawimy powerbanki firmy Green Cell.

Green Cell GC PowerPlay20 20000mAh

Inteligentny PowerBank GC PowerPlay20 z szybkim ładowaniem i dużą pojemnością jest idealny do jednoczesnego ładowania trzech urządzeń, takich jak smartfony czy tablety. Możesz również ładować podłączone urządzenia i Power Bank jednocześnie dzięki funkcji Pass-Through. Ty i Twoje urządzenie jesteście chronieni przez 4-stopniowe zabezpieczenie, które obejmuje ochronę przed przeładowaniem i nadmiernym rozładowaniem, jak również zwarciem i przegrzaniem. Szybkie wyjścia USB 2A i inteligentny chip zapewniają optymalną prędkość ładowania dla różnych urządzeń. Unikalny kształt obudowy podkreśla nowoczesny design i innowacyjność urządzenia. Jest to zasilacz o dużej pojemności, idealny dla intensywnych użytkowników urządzeń mobilnych oraz tych, którzy nie chcą rozstawać się ze swoim urządzeniem przez cały dzień. GC PowerPlay20 PowerBank może również ładować urządzenia z wyższej półki, takie jak iPad Pro 2020 czy Nintendo Switch. W zestawie znajduje się również kabel GCmatte USB C, który obsługuje szybkie ładowanie Quick Charge 3.0 i transmisję danych 480Mbps.

  • Green Cell PowerPlay20 pozwala na korzystanie z urządzenia nawet do 72 godzin dłużej.
  • Możesz ładować do trzech urządzeń jednocześnie dzięki dostarczaniu mocy 18W przez USB-C i 2x portom USB A Ultra Charge
  • Funkcja Pass-Through: Ładuje podłączone urządzenia jednocześnie z Power Bankiem
  • Stylowa i trwała konstrukcja
  • Power Bank jest bezpieczny i wygodny w użyciu
  • Ochrona przed przegrzaniem, głębokim rozładowaniem, przeładowaniem, zwarciem
  • Spełnia wszystkie wymagania dotyczące transportu lotniczego (UN 38.3), więc można go zabrać na pokład samolotu
  • Urządzenie automatycznie dostosowuje się do różnych napięć wejściowych i odpowiednio dostosowuje swoje działanie
  • Kompatybilny ze smartfonami, tabletami i innymi urządzeniami z systemem iOS i Android, wyposażonymi w złącze USB
  • W zestawie: Kabel USB-C do szybkiego ładowania Quick Charge 3.0 i transferu danych 480Mbps

Green Cell PowerBoost Car Jump Starter

Dojeżdżasz do pracy lub wybierasz się na zimowe wakacje w góry? GC PowerBoost może uratować Cię w niejednej sytuacji, gdy Twój akumulator padnie. Natychmiast uruchomi Twój samochód bez względu na to, gdzie jesteś. Możesz uruchomić prawie każdy pojazd, od małych samochodów po SUV-y i łodzie, dzięki szczytowemu prądowi 2000A. Możesz nawet naładować do 30 razy za jednym ładowaniem! GC PowerBoost może być używany jako urządzenie wielofunkcyjne. Może być również używany jako szybka ładowarka, latarka, a nawet ładowarka w razie potrzeby. Korzystanie z GC PowerBoost jest tak proste jak nigdy dotąd. Dzięki wyświetlaczowi OLED jest niezwykle intuicyjne, a uruchomienie samochodu zajmuje zaledwie kilka sekund. Podłącz klemy do swojego akumulatora. Wybierz odpowiedni tryb. Włącz samochód i ruszaj w drogę! Możesz również ładować swój smartfon, tablet i inne urządzenia pomiędzy ratowaniem samochodu i akumulatora. Dzięki mocy 80W możesz ładować do trzech urządzeń jednocześnie. 4x iPhone 13, 1x Macbook Air M1 3,x Samsung Galaxy S21 10,x Go Pro 10, 2,5x Mavic Mini 2, 3x Nintendo Switch. Często w niekorzystnych warunkach atmosferycznych trudno jest uruchomić samochód lub naładować akumulator. GC PowerBoost jest niezwykle wytrzymały i może być używany w niekorzystnych warunkach pogodowych. Jest również odporny na kurz i zachlapanie (IP64). Mocna latarka Jeśli Twój samochód nie chce odpalić lub nie widzisz spodu samochodu, ta latarka pomoże. Wbudowana latarka LED ma maksymalną moc 500 lumenów i można ją dostosować do swoich potrzeb. Możesz użyć trybu SOS, aby czekać na pomoc w trudnych sytuacjach. Booster i ładowarka w jednym GC PowerBoost posiada funkcję ładowarki, która pozwala na ładowanie akumulatorów 12V do 3,2A z wykorzystaniem zmagazynowanej energii (Offline) oraz po podłączeniu do źródła zasilania za pomocą ładowania USB o mocy 60W (Online). Wyświetlacz OLED wskaże, czy ładowanie zostało zakończone, jest w trakcie lub czy akumulator ma problem.

Green Cell PowerPlay Ultra 26800 mAh 128W

GC PowerPlay Ultra posiada cztery porty szybkiego ładowania, które zapewniają łącznie 128W. Pozwoli Ci to na jednoczesne ładowanie smartfona, tabletu i laptopa - z maksymalną prędkością! Power bank naładuje się w 2 godziny. Aby sprawdzić, ile energii zostało power bankowi, stuknij dwukrotnie w jego obudowę. Odpowiedni poziom wskaże zielony pasek LED. Funkcja zasilania Pass-Through jest darmowa i pozwala ładować power bank wraz ze wszystkimi podłączonymi do niego urządzeniami jednocześnie. Dzięki temu jest to ładowarka wieloportowa.

Green Cell GC SolarCharge 6200 mAh

To wyjątkowy przedmiot w tym rankingu - składany panel słoneczny z powerbankiem, który może zapewnić niekończącą się energię na długie podróże. Green Cell GC SolarCharge jest ograniczony w swojej zdolności do ładowania telefonów tak długo, jak świeci słońce, ale ogniwa 6200mAh oznaczają, że może naładować większość telefonów co najmniej dwa razy. Energię słoneczną można przechowywać w powerbanku o pojemności 6400mAh. Istnieją dwa porty USB-A i jeden port USB-C, które pozwolą Ci łatwo ładować urządzenia, gdy już będziesz go miał.