Powerbanki są łatwo dostępne i można je znaleźć nawet w płatkach śniadaniowych czy chipsach. Kluczem do dobrego przenośnego magazynu energii nie jest to, że jest on tani. Powinien mieć przyzwoitą pojemność, szybkość ładowania i w zależności od potrzeb zintegrowane kable, dodatkowe gniazda, latarki lub ładowanie bezprzewodowe. W dzisiejszym tekście porównamy powerbanki firmy Samsung.

Samsung EB-U3300XJEGEU 10000mAh

Powerbank Samsung EB-U3300XJEGEU 10000mAh polecany jest do smartwatcha i smartfona. Można nim również szybko i łatwo naładować tablet oraz słuchawki. Ten mocny powerbank jest uniwersalny, więc może być używany z każdym typem urządzenia przenośnego. Zostanie doceniony, zwłaszcza jeśli nie wiesz, z jakiego protokołu ładowania korzysta Twój telefon. Może to być dość frustrujące i trzeba cały czas szukać odpowiedniej ładowarki. Z Samsung EB-3300XJEGEU 10000 mAh szybko o tym wszystkim zapomnisz. Powerbank naładuje też Twój telefon, tablet czy smartwatch szybciej niż zwykłe modele. Wysoka funkcjonalność to jest to, czego oczekujesz od powerbanku. Powerbank Samsung EB-U3300XJEGEU10000 mAh służy nie tylko do ładowania smartfona, ale także do innych celów. Możesz do niego podłączyć także smartfon, tablet, smartwatch oraz słuchawki.

Model ten posiada podwójną moc, co oznacza, że możesz podłączyć aż 3 urządzenia przenośne jednocześnie. To coś więcej niż tylko bajka o energii na 2 ładowania.

Powerbank Samsung EB-U3300XJEGEU10000 mAh sprawi, że ładowanie telefonu będzie prostsze niż mogłoby się wydawać. Ten solidny powerbank nowej generacji zapewni rezultaty, których oczekujesz, niezależnie od tego, jak podłączysz swój telefon. Szybko naładuje Twój telefon i zapewni Ci odpowiedni poziom energii. To oszczędność czasu i wygodne rozwiązanie. Powerbank może również szybko ładować wiele urządzeń jednocześnie, co czyni go wygodną opcją.

Samsung EB-U1200CSEGWW 10000mAh

Bateria zewnętrzna Samsung 10000 mAh to rewelacyjny projekt w kolorze srebrnym. Zapewnia znaczną ilość energii. Jej wytrzymała konstrukcja doskonale sprawdza się na co dzień i w podróży. Bezpieczne użytkowanie nawet w samolocie.Aby naładować baterie, możesz zabrać ze sobą inne urządzenia. Nowy bezprzewodowy zestaw baterii może być używany z każdym kompatybilnym urządzeniem, o ile jest ono zgodne z Qi. Bateria została stworzona z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Jej smukły, zgrabny design idealnie pasuje do telefonu.

Bezprzewodowy battery pack szybko ładuje telefon, bez względu na to, czy jest on podłączony do sieci czy naładowany. Może ładować do dwóch telefonów jednocześnie, więc możesz dać znajomemu impuls do działania, nawet jeśli ma Galaxy S10e, S10 lub S10+.

Samsung EB-P3300 10000mAh z technologią QC2.0

Powerbank Samsung EB-P3300 10000 mAh oferuje szybkie ładowanie. Elegancki, stylowy powerbank 10000 mAh jest bardzo przenośny i lekki. Szybko naładuje Twoje urządzenia i sprawi, że błyskawicznie zaczniesz działać.

Powerbank jest lekki (240g) i można go nosić w plecaku. Może ładować do dwóch urządzeń jednocześnie. Niezawodność firmy Samsung jest niepodważalna.

Dzięki tym funkcjom ładowanie urządzenia jest łatwe i przyjemne

  • Zgodne urządzenia i inne protokoły ładowania są obsługiwane przez protokoły szybkiego ładowania.
  • Jest kompaktowy i łatwy do przenoszenia.
  • Duża pojemność baterii powerbanku pozwala na wielokrotne ładowanie na jednym ładowaniu.
  • Nowoczesny, elegancki design, który przemawia zarówno do profesjonalistów, jak i studentów.