Powinieneś mieć powerbank w swoim arsenale, ponieważ baterie są jednym z najbardziej frustrujących aspektów nowoczesnych smartfonów. Dostępnych jest wiele opcji, w tym większe i mniejsze wersje, a także droższe modele. Najpopularniejsze z nich są produkowane przez Xiaomi. W dzisiejszym artykule przedstawimy recenzję kilku z nich.

Xiaomi Qi 10000 mAh

Stylowy, elegancki model Xiaomi Qi. Power bank od Xiaomi wyposażony jest w panel ładowania indukcyjnego. Power bank może być również ładowany indukcyjnie. Jeśli zależy Ci na maksymalnie szybkim ładowaniu, podłącz kabel usb, aby skorzystać z 18W Quick Charge 3.0. Wiemy, że szybkie ładowanie jest dla niektórych ważne. Producenci Xiaomi redmi również to rozumieją! Zanim kupisz telefon, upewnij się, że ma on funkcję ładowania indukcyjnego. Nie będziesz w stanie uzyskać prądu wyjściowego z tego telefonu bez kabla.

Xiaomi 3 Generacji PRO 20000 mAh

Sukces tego modelu wynika z możliwości ładowania MacBooka Air, innych ultrabooków, a nawet Nintendo Switch. Xiaomi 20000mAh power bank PRO pozwala na ładowanie dowolnego urządzenia, które obsługuje USB C Power Delivery do 45 W. Ten power bank xiaomi redmi obsługuje Quick Charge 3.0. Te dwa porty w połączeniu z dużą mocą urządzenia sprawiają, że jest to świetny wybór dla posiadaczy Nintendo Switch. Ten powerbank Xiaomi redmi może ładować dwa urządzenia jednocześnie. Możemy również ładować telefon i konsolę z maksymalną mocą.Xiaomi 3 Generacja 10000 mAh

Xiaomi 3 Generacja 10000 mAh

Trzecia generacja power banku Xiaomi kontynuuje sukces poprzednich modeli. Dzięki nowej konstrukcji i zastosowaniu wydajniejszych ogniw udało się jeszcze bardziej zmniejszyć jego rozmiar i wagę. Podobnie jak w poprzednich wersjach, możemy spodziewać się solidnej wydajności i niezawodności w stylowej obudowie. Xiaomi 3rd Generation 10000mAh dostępny jest w kolorze srebrnym i czarnym

Xiaomi 3 Generacji 20000 mAh

Najpopularniejsze power banki Xiaomi to te o pojemności 20000mAh. Xiaomi 3rd Generation 20000mAh nie różni się zbytnio od poprzedniego modelu, ale działa dobrze i nie można na niego narzekać. Dobry power bank powinien mieć prosty design, niezawodną biel, obsługę Quick Charge 3.0 i Power Delivery 3.0, a także dużą pojemność. Ten powerbank wszystkie te cechy posiada oraz cieszy się świetnymi opiniami. Jest to też wersja budżetowa, więc nie przepłacamy a będziemy zadowoleni. 

Xiaomi Pro VXN4160GL

Powerbank Xiaomi Pro VXN4160GL jest kompaktowy i lekki, dzięki czemu jest idealny dla osób, które potrzebują niezawodnego powerbanku. Bateria ma pojemność 10000 mAh. Powerbank może ładować się przez 3,5 do 5 godzin.

Światła LED wewnątrz urządzenia odgrywają ważną rolę we wskazaniu, kiedy Twoje urządzenie jest gotowe do użycia. Twoje urządzenie będzie zawsze gotowe do użycia. Model posiada również zabezpieczenia, które chronią go przed zwarciem i przegrzaniem.

Sprzęt ładuje nawet urządzenia o niskim napięciu, z czego nabywcy są zadowoleni. To znacznie zwiększa funkcjonalność powerbanku. Jego funkcja szybkiego ładowania jest bardzo przydatna, zwłaszcza gdy się spieszymy. Użytkownicy uwielbiają również mechanizm resetowania. Jest to duża poprawa trwałości urządzenia. Jest modny ze względu na swój minimalistyczny design.